ŚWIADECTWO

ZAMAWIANIE MSZY ŚWIĘTEJ

ŚWIADECTWO O SKUTECZNOŚCI MSZY ŚW. NAZARETAŃSKIEJ

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Pierwszy raz do Kazimierza Biskupiego przyjechałam na spotkanie z ojcem Bashoborą. Przez cały czas spotkania lał deszcz. Byliśmy przemoczeni i zmarznięci. Cóż to jednak dla mnie. Pojadę wszędzie, by tylko modlić się o to, co rozrywa moje serce, serce matki, która pragnie tylko jednego: szczęścia i zbawienia swoich dzieci. Moja największa troska w tym czasie była skierowana na syna Marcina. Martwiłam się. Wiedziałam, że pobłądził. Przeprowadzane rozmowy nie przynosiły oczekiwanych skutków duchowych. Modląc się, czekałam cierpliwie na pomoc Boga.

Po spotkaniu w ciemnościach wracaliśmy do autokaru. Ktoś rozdawał jakieś ulotki, wzięłam jedną do ręki i schowałam do kieszeni. Następnego dnia przeczytałam, co było na niej napisane: "Msze święte Nazaretanki". Pojawiła się myśl, że te msze muszę zamówić. Nie było łatwo, ciągle jakieś przeszkody. W końcu po modlitwie do Aniołów stróżów udało mi się skontaktować z o. rektorem Adamem. Ustaliliśmy termin. Nikogo nie poinformowałam. To tajemnica między mną a Panem Bogiem. W czasie trwania "Nazaretanek" odprawiałam nowennę do św. Rodziny i ofiarowywałam msze św. oraz eucharystię w swojej parafii za syna, by mogła wypełnić się Wola Boża.

Pan Bóg nie daje długo czekać. 2 listopada skończyły się "Nazaretanki". 3 listopada dowiedzieliśmy się, że syn się zaręczył i zdecydował na ślub kościelny. Wszyscy byli w szoku, ale decyzja syna spowodowała radość w sercu, a to wszystko za sprawą mszy świętych.

Boże, tyle razy czynisz cuda w życiu moim i mojej rodziny. Chwała Ci za to. Całkowicie zawierzam Bogu życie i zbawienie mojej rodziny.

Bóg zapłać

Antonina

Wróć do formularza zamawiania Mszy świętej...