OFERTA

DLA WSPÓLNOT

Dom rekolekcyjny przy Klasztorze w Kazimierzu Biskupim oferuje bazę noclegowo–konferencyjno–rekolekcyjną. Naszymi atutami są:

• wielkość domu – możemy gościć jednocześnie od 76 do 103 osób
  • lokalizacja – centrum Polski - 100 km od Poznania - 100 km od Łodzi, 100 km od Bydgoszczy, 200 km od Warszawy, około 14 km od autostrady A2
  • warunki rekolekcyjne – dostęp do kościoła mogącego pomieścić ok. 200 osób (Kościół połączony jest z budynkiem klasztoru - nie ma konieczności przechodzenia między budynkami)
  • warunki konferencyjne – aula konferencyjna na około 80 miejsc, ekran do rzutnika multimedialnego, miejsce przeznaczone do zabawy dla dzieci wyposażone w zabawki i multimedia
  • warunki rekreacyjne – boisko, duży sad owocowy, olbrzymi ogród, bardzo ciekawe atrakcje w bliskiej odległości (dysponujemy listą wszystkich ważniejszych atrakcji w okolicy - plaże, muzea, centra rozrywki itp.)
  • bardzo atrakcyjna cena (szczególne rabaty dla rodzin)
  • niepowtarzalny klimat XVI wiecznego klasztoru

Gościmy co roku bardzo wiele osób indywidualnych i grup rekolekcyjnych oraz innego rodzaju grupy takie jak:

• Ruch Światło - Życie
  • Małżeństwa z Equipes Notre Dame
  • Spotkania Małżeńskie
  • Wspólnota Alpha
  • Szkoła Życia Chrześcijańskiego
  • Kursy ewangelizacyjne dla małżeństw
  • Dialogi Małżeńskie
  • Neokatechumenat
  • Rodziny Nazaretańskie
  • Grupy AA
  • Odnowa w Duchu Świętym
  • Rodzinne Wakacje z Bogiem
  • Forum Ewangelizacyjne
  • Grupy sportowe
  • Związek Strzelecki "Strzelec"
  • Ogólnopolski Plener Malarski Liceum Plastycznego z Koła

Zapraszamy w nasze progi zarówno grupy rekolekcyjne jak i inne grupy oraz osoby indywidualne.
Aby sprawdzić wolne terminy w naszym domu rekolekcyjnym skontaktuj się z nami:

www.kazimierzklasztor.pl
Tel. +48 797 458 233