MSZA Z MODLITWĄ O UDROWIENIE

Pragnienie serca

Kiedy rozpocząłem funkcjonowanie w Klasztorze Kazimierskim dostrzegłem po raz kolejny, o czym wiedziałem już wcześniej, ogromny szacunek do tradycji i kultu Pięciu Braci Męczenników. Pomyślałem sobie, że to niezwykłe, że prawie przez kilkaset lat z pokolenia na pokolenie w sercach niektórych mieszkańców Kazimierza Biskupiego i okolicy pamięć o Braciach jest bardzo żywa. Swoje spostrzeżenia w tym względzie skierowałem do Starszego Bractwa i Jego współpracowników, wyrażając nadzieję, że również w dzisiejszych czasach Bracia będą wstawiali się za nami i wypraszali nam potrzebne łaski.

Od wieków istnieje zwyczaj używania, m.in. do celów leczniczych, wody z sanktuariów oraz z innych miejsc słynących łaskami. W niektórych sanktuariach woda ta jest poświęcana, podobnie jak różne dewocjonalia: medaliki, obrazki, modlitewniki, różańce itp. Nie może być poświęcona „hurtem" w studni albo w źródełku.

Zofia, matka pięciorga dorosłych dzieci, wdowa

Króluj nam Chryste. Mam na imię Zofia. W styczniu uczestniczyłam we Mszy o uzdrowienie, prosząc Boga o uzdrowienie mojej koleżanki Ani, która jest chora na raka oraz o zdrowie dla Jadzi, która jest po udarze mózgu. O sobie nie myślałam. Pan Bóg dał mi łaskę uzdrowienia i spoczynek w Duchu Świętym. Dziękuję Jezu, Wielbię Cię Jezu, Kocham Cię Jezu. Jezus żyje i uzdrawia! Dziękuję Bogu za dar i światło Ducha Świętego za łaskę jaką otrzymałem zostałam uzdrowiona na duszy i ciele.

Ufam Tobie!

Spoczynek w Duchu Świętym. Cóż to takiego?

Jest to jeden z możliwych, choć niekoniecznych, zewnętrznych znaków działania Ducha Świętego. Objawia się swobodnym osunięciem się osoby modlącej na ziemię oraz pozostawaniem w stanie wyciszenia i odprężenia fizycznego, psychicznego i duchowego przez pewien czas (najczęściej kilka minut).

tel: +48 797 458 233