FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

GARŚĆ INFORMACJI:

W dniach 11-13 października 2019 roku w klasztorze Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim i Gminnym Ośrodku Kultury, odbędą się trzecie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne. Zaproszenie do wzięcia udziału w Warsztatach kierujemy do osób oddających się śpiewowi profesjonalnie lub amatorsko, do wszystkich zainteresowanych muzyką.

Warsztaty poprowadzą wybitni specjaliści, kompozytorzy i aktywni muzycy: o. Dawid Kusz, Piotr Pałka, Jakub Tomalak i Daniel Synowiec. Konferencje wygłosi prefekt Wyższego Seminarium Duchownego, ks. Michał Popowski MSF. Zajęcia praktyczne prowadzone będą dla wszystkich (tutti) i w poszczególnych głosach: sopran, alt, tenor, bas.

Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy i rozwinięcie umiejętności praktycznych oraz formowanie dojrzałej wiary prowadzące do pełniejszego uczestnictwo w liturgii. Uczestnicy są kształceni w taki sposób, by mogli służyć umiejętnościami zdobytymi podczas Warsztatów w swoich środowiskach – parafiach, szkołach, grupach religijnych i innych.

  • Termin zgłoszeń – do 5 października 2019.
  • Opłata 60 zł/os. Oplata obejmuje materiały warsztatowe oraz obiad w sobotę i niedzielę.

Ze względu na prowadzone prace remontowe, nie będzie w tym roku możliwości noclegu w klasztorze. Dla osób przyjezdnych postaramy się zorganizować noclegi w domach prywatnych. Szczegółowe informacje będą przekazane w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia

Ewentualne pytania proszę kierować na nr tel. +48 784 091 031

Zapraszamy do udziału w warsztatach.


FORMULARZ REJESTRACYJNY

INFORMACJE O WYDARZENIU
TWOJE DANE
INFORMACJE O TWOJEJ UMIEJĘTNOŚCI
FINALIZOWANIE REJESTRACJI

SZYBKI KONTAKT

Klasztorna 2, 62-530
Kazimierz Biskupi

tel: +48 632 411 300
fax: +48 632 411 461


Centrum Rekolekcyjne

tel: +48 797 907 408
biuro@kazimierzklasztor.pl

ZNAJDŹ NAS